Meist

Disainime, projekteerime, arendame, toodame ning paigaldame erinevaid interjööri terviklahendusi. Loomulikult pakume ka valminud objektide haldamist piiramatuks ajaks.

Meie kliendid hindavad kiirust, korrektsust ja professionaalsust. Seepärast keskendume terviklahenduste pakkumisele, mis võimaldab klientidel tegeleda oma põhitööga.

Edukas äri saab alguse teie säravast ideest, millele meie meeskond aitab valida sobivaima toote, teenuse või erilahenduse. Samuti anname vajadusel nõu projekti teostamiseks oluliste dokumentide vormistamisel.

Iga projekti edukuse võti on täpne eelarve. Siin tulevad appi meie kogenud eelarvestajad, kelle koostatud eelarved peavad kuni projekti valmimiseni ka paika.

Sama oluline kui idee ja eelarve, on professionaalne projekteerimine ja projektijuhtimine. Kinnitame, et meie meeskonda kuuluvad kogenud spetsialistid – projekteerijad, insenerid ning projektijuhid.

Parima kvaliteedi saavutamiseks toodame ise vajalikud lahendused või kaasame selleks häid partnereid, kellega koostöös oleme loonud kümneid edukaid projekte.

Tarnime ja paigaldame kõik oma ettevõtte tooted oma meeskonnaga  – oleme professionaalid, võite rahus kogu selle töö meile usaldada. Töötame operatiivselt, peame alati tähtaegadest kinni.

Tegutseme aktiivselt nii koduturul Eestis kui ka rahvusvahelisel tasandil so Baltikumis, Skandinaavias, Ida-Euroopa riikides.